UJĘDRNIANIE

ELEKTROSTYMULACJA
SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – WYSZCZUPLANIE, WZMACNIANIE MIĘŚNI, UJĘDRNIANIE

Elektrostymulacja to zabieg, który stymuluje prace mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała i wzmocnienie mięśni. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu, a najlepiej codziennie.

EFEKTY:
- wyszczuplanie sylwetki poprzez spalenie tkanki tłuszczowej w problematycznych częściach ciała m.in.: brzuch, uda, pośladki
- intensywne ujędrnianie
- wzmacnianie mięśni
- ujędrnianie i podnoszenie piersi.
 

dot

BODY MASTER COMBO – MASAŻ PRÓŻNIOWY (EFEKT ENDERMOLOGII!)
REDUKCJA CELLULITU,  WYGŁADZENIE SKÓRY, MODELOWANIE SYLWETKI, DRENAŻ LIMFATYCZNY

Jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących cellulit, wygładzających skórę, modelujących sylwetkę. Wykorzystuje metodę terapii próżniowej.  Zabieg polega na masażu ciała lub wybranych partii (np. uda, brzuch, pośladki) specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki, które masują zassany do głowicy fałd skórny.  W efekcie stymuluje krążenie krwi i limfy, co wpływa na rozbicie cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także regenerację kolagenu i elastyny. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, zostaje zwiększone jej napięcie. Zalecana jest seria najlepiej 10 zabiegów, częstotliwość ok. 3 razy w tygodniu.

Wykonujemy zabiegi na całe ciało lub wybrane partie (np. brzuch, uda, pośladki).

EFEKTY:
- rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu
- przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie)
- ujędrnienie i wygładzenie skóry ciała
- drenaż toksyn, zmniejszenie obrzęków
- podnoszenie pośladków
- ujędrnienie i podniesienie piersi.

dot

 
INNOWACJA!
RF DIATHERMY LAVATRON 250 – FALE RADIOWE
REDUKCJA ZAAWANSOWANEGO CELLULITU, ROZPUSZCZENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ (ALTERNATYWA DLA LIPOLIZY), UJĘDRNIENIE 

To innowacyjny zabieg, który wykorzystuje diatermię czyli objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Masaż termiczny działa głęboko na tkankę tłuszczową powodując jej rozpuszczenie (alternatywa dla lipolizy), pobudza metabolizm w celu eliminacji produktów ubocznych przemiany materii oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych (umożliwia także lifting pośladków). Fale radiowe są również doskonałym narzędziem do walki z cellulitem, nawet w zaawansowanym stadium. Zalecana jest seria zabiegów w odstępie ok. 7 dni. 

TYLKO U NAS!  Aby wzmocnić efekt, po zabiegu falami radiowymi stosujemy mezoterapię bezigłową (wtłaczanie w głąb skóry ampułki antycellulitowej i wyszczuplającej). Kurację kończymy treningiem na platformie wibracyjnej Dream Healther (w celu usunięcia z organizmu nadmiaru toksyn po zabiegu falami radiowymi). Zabiegi te są dodawane GRATIS.

EFEKTY:
- rozpuszczenie tkanki tłuszczowej – likwidacja zbędnych centymetrów
- wyraźna redukcja cellulitu
- ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
- poprawa jakości skóry ciała
- podnoszenie pośladków.

Jeden zabieg obejmuje: zabieg falami radiowymi (10-40 min), mezoterapię bezigłową (10-15 min), trening na platformie wibracyjnej (20 min).

     
     

MASAŻ ANTYCELLULITOWY I UJĘDRNIAJĄCY
ROZBIJA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ W PROBLEMATYCZNYCH MIEJSCACH (TALIA, UDA, BIODRA), UELASTYCZNIA SKÓRĘ

Intensywny masaż polegający na rozbiciu tkanki tłuszczowej, stymulujący krążenie w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki, miejsc problematycznych związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej, okolic: talii, ud i bioder. Wykonywane podczas masażu czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Masaż ten doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę, wzmacnia jej strukturę zapobiegając wiotczeniu. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię 8-10 masaży co drugi dzień. Dobre rezultaty daje też wykonywanie go na przemian z masażem bańką chińską.
dot